Kolekcja Modern

Kolekcja Modern to nowoczesne serie mebli kuchennych Studia Fokus, charakteryzujące się czystością formy i pięknem prostoty. Seria ta przeznaczona jest dla ludzi ceniących nowoczesność i elegancję.

New York

loftowy szyk

Nowoczesna prosta forma frontów w okleinie fornirowanej naturalnej i modyfikowanej zabezpieczonej matowym lakierem, w połączeniu z monochromatyczną kolorystyką frontów z mdf lakierowanego na wysoki połysk lub o powierzchni matowej.

To uniwersalne rozwiązanie wpasowujące się w nowoczesne trendy mające szacunek dla architektury klasycznej. 100-letnie apartamentowce, X-wieczne kamienice i obiekty XXI wieku znajdą porozumienie z tą kolekcją tworząc wnętrza ponadczasowe.

Miami

elektryczny splendor

Kolekcja, która powstała przez chęć zatrzymania letniego światła dzięki stosownej oprawie jasnych połyskujących frontów, żarzących się jak wschód słońca dodatków, muślinowego tła dającego przestrzeń i lekkość.

To surowe kształty i naturalne materiały bazujące na kolorach ziemi.

Milan

europejska nowoczesność

Europejska stolica designu, co roku przepełniona projektantami światowej sławy, dzisiaj oddaje Wam odrobinę siebie.

Proste, ale nie ostre, różnorodne, ale spokojne, lakierowane na wysoki połysk fronty z uchwytami niewidocznymi dla oka, ale i frezowanymi. Wnętrze absolutnie najwyższej klasy, będące w zgodzie z aktualnościami ze świata nowinek technologicznych, stworzą kuchnię za którą pomyślisz raz, a później już tylko ona będzie myślała za Ciebie.

Lekka i jasna kolorystyka stworzy przyjazną atmosferę dla rodziny i dla singla.

Kioto

elegancki monochromatyzm

Kioto to seria mebli kuchennych przeznaczonych dla miłośników kraju kwitnącej wiśni. Gustowny szyk, elegancja przypominająca najlepsze restauracje serwujące sushi, relaksujący klimat i spokój.

Jeśli bliskie są Tobie japońskie gusta architektury wnętrz połączone z nowoczesnością – ta seria jest właśnie dla Ciebie.